Glov Quick Treat – ratujący palec

Wrzesień 7, 2017 0

Ostatnio wspominałam Wam, że trwa promocja na Glov, teraz już jej nie ma, ale to natknęło mnie, żeby przybliżyć Wam Quick Treat Glov. Zapraszam.

Na początek może kilka słów na temat dziewczyn, które stworzyły Glov. Przez dwa lata (z tego, co dobrze pamiętam) sprowadzałt różne włókna z całego świata, by wybrać najlepsze. Produkty Glov są stworzone dla kobiet podróżujących. Mają ułatwić demakijaż i sprawić, że nie będziemy musieli przepełniać swojej torby dodatkowymi kosmetykami.

Magia Quick Treat Glov

Quick Treat Glov to taka nakładka na palec, która pozwala na zmycie makijażu oka. Jej fenomenem jest to, że nie potrzeba do tego żadnych kosmetyków do demakijażu. Wystarczy ją zmoczyć letnią wodą i można działać. Producent pokazuje również, że jest doskonały do poprawiania makijażu. Usuwania rozmytego tuszu pod oczami, a nawet pozmazanej pomadki. I to się sprawdza w codziennym życiu, jak coś pójdzie nie tak a nie mamy czasu zmywać całego makijażu.

Quick Treat to produkt wielokrotnego użytku i starcza na 3 miesiące. Nie potrzeba dodatkowych produktów do mycia Glova, wystarczy mydło. A więc łatwe i wygodne do utrzymania w czystości.

Ratujący palec do boju!

Pierwsze wrażenie to delikatność, jaką mają włókna. Są one 100 razy cieńsze niż ludzki włos i są ułożone w kształcie rozgwiazd. Ich miękkość sprawia, że chce się nimi muskać po twarzy. Nie podrażniają oczu ani delikatnej skóry w ich okolicy. Jak sobie radzą z demakijażem? Ja noszę raczej normalny makijaż i jego zmywa bez problemu. Zabieram go chętnie na 3-dniowe wyjazdy, gdzie nie opłaca się brać specjalnie produktów do demakijażu.

Jedna z youtuberek wspomniała również, że fajnie się nim robi peeling ust przed nałożeniem pomadki. Więc sprawdziłam to i ja. Cudownie masuje usta, ale również usuwa niewielkie skórki. Fajna sprawa.

Moim zdaniem również opakowanie produktów Glov jest przemyślane, ponieważ jest wyposażone w zamek strumieniowy, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, a przewożenie go jest higieniczne.

Masz produkty od firmy Glov? Jak się u Ciebie sprawdzają?


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *