Mydło w płynie Avon Senses Citrus zing

Sierpień 8, 2015 0

Dzisiaj piszę o mydle w płynie Avon Senses Citrus zing. Dlaczego akurat o nim? Bo urzekł mnie jego zapach i dobrze zaprojektowane opakowanie. Jeden pojemniczek już zużyłam i właśnie zakupiłam nowy. Zapraszam!

Odświeżający zapach

Już na opakowaniu jest napisane “2 w 1 cleanse & refresh“. No ale jak to my kobietki nie wierzymy temu, co piszą, musimy sprawdzić same. Dłonie myje się nim bardzo dobrze. Nawet niewielka ilość wystarcza do tego, ponieważ mydło z serii Senses doskonale się pieni.  Dobrze radzi sobie również z tłustymi dłońmi. Jako, że skończyłam już jedno opakowanie, to mogę napisać, że 250 ml wystarczyło na miesiąc częstego stosowania przed dwie osoby.

Zapach owoców cytrusowych i mandarynki faktycznie nadaje świeżości dłoniom. Mam również z tej serii peeling do ciała i uwielbiam go stosować właśnie w gorące dni, takie jak teraz.

pompka sense citrus zing

Do ostatniej kropli

Nie denerwuje Was, jak kupujecie mydło  w płynie z pompką, a później na dnie zostaje Wam jeszcze produkt? Mnie strasznie, bo się marnuje. Zobaczcie na zdjęcia, jak niewiele mydła zostało i uważam, że bez problemu je jeszcze zużyje, ponieważ wężyk od pompki dotyka samego dna. Wystarczy przekręcić odpowiednio pojemnik i bez problemu wybieramy mydło niemalże do ostatniej kropli.

pusta

Mydło w płynie Avon Senses Citrus zing z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią świeże zapachy. Wygodna pompka sprawia, że stosowanie mydła jest higieniczne i proste. Sprawdza się zarówno w kuchni, jak i w łazience. Jeśli stosowałyście, to koniecznie napiszcie, jak się u Was sprawdza.

Cena z katalogu 11/2015: 7,99 zł

Link do produktu w sklepie:  mydło Sense Citrus Zing


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *