Cztery Pory Roku, Skoncentrowane serum do rąk i paznokci Q10 ‘Kuracja odmładzająca’ – recenzja

Marzec 21, 2018 0

Okres zimowy pełna parą, więc kremy do rąk poszły w ruch pewnie u każdej z nas. A że troszkę tego towaru schodzi w zimowe dni, to dzisiaj przychodzę z moją recenzją skoncentrowanego serum do rak i paznokci Q10 ‘Kuracja odmładzająca’ od firmy Cztery Pory Roku. Zapraszam.

Skoncentrowane serum do rąk i paznokci można dostać niemalże w każdym sklepie. A na pewno w większości kosmetycznych. Ponieważ marka Cztery Pory Roku jest na prawdę dostępna i nie jest droga. Takie serum ma pojemność 50 ml i kosztuje około 10 złotych. Serum zapach ma średni, ale po roztarciu na dłoniach, szybko się ulatnia. Konsystencja przyjemna.

Ciekawe opakowanie

Zacznijmy od opakowania, bo to jest nietypowe. Mamy tubkę, ale z dozownikiem. Ciekawe rozwiązanie, nietypowe. Jednak  sumie nie widzę w nim sensu większego. Bo nie jest to coś mega. Dozuje nam dawkę serum, ale dla mnie na raz jest za mało. Do tego czasami zamiast kremu wychodzi powietrze i bardzo ciężko jest wydobyć wszystko do końca. Także niby fajnie wygląda, a wcale nie usprawnia używania.

Skoncentrowane serum do rąk i paznokci Q10 – obietnice producenta

Rozjaśnia przebarwienia skóry

Przyznam szczerze, że po użyciu całego opakowania nie widzę różnicy w kolorycie skóry dłoni.

Skóra bardziej elastyczna zdaniem 100% kobiet

Serum nawilża skórę i zaraz po nakremowaniu skóra wygląda ładnie.

Wygładzenie skóry widoczne już po 1. użyciu

Skoro nawilża, to i wygładza. ale nie jest to mega długi efekt.

Serum dobre, ale szału nie ma

Ogólnie serum jest dobre. Nawilża skóra, od razu robi się delikatniejsza i wygładzona. Szału nie ma.Nie widzę efektów długotrwałych. Na kremowanie takie codzienne jest okey, ale na pewno nie jest to serum do zadań specjalnych. Nietypowe opakowanie wygląda ciekawie, jednak nie pełni super funkcji. Ale ogólna moja ocena jest dobra, bo krem nawilża i zimą dobre się wchłania. Latem troszkę gorzej – bo wtedy też go próbowałam. A Ty co uważasz o tym serum?


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *