Drogeryjny podkład Revlon ColorStay MakeUp for Combination/Oily Skin 24HRS

Luty 6, 2018 0

Tego chyba jeszcze nie było na moim blogu, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Nadszedł moment na pierwszy test podkładu. Dzisiaj przyjrzymy się podkładowi drogeryjnemu Revlon ColorStay MakeUp for Combination/Oily Skin 24HRS. Zapraszam.

Na początku troszkę o podkładzie. Skusiłam się na niego ze względu na dobre krycie i opinie w sieci. Ja nie mam doskonałej cery. Stale zmagam się z niedoskonałościami, a co za tym idzie, jeśli już chce zrobić makijaż, to chciałabym przykryć to, co mi się nie podoba. Revlon ColorStay MakeUp for Combination/Oily kupiłam w odcieniu 150. Jest idealny na zimowe dni, latem był troszkę za jasny. Ma SPF 6, więc na zimę może być bez filtru. Ale latem i tak trzeba było stosować dodatkowy filtr przeciwsłoneczny.

Opakowanie z pompką

Buteleczka jest szklana, co sprawia, że dość ciężka, ale tez wytrzymała (no chyba, że ktoś rzuca podkładami). Wyposażona w higieniczną pompkę, dzięki której dozujemy porcję podkładu i nie zanieczyszczamy pozostałości – ogromny plus. Górna część się troszkę brudzi, ale bardzo łatwo ją doczyścić.

Bezproblemowe budowanie krycia

Nakładam podkład zawsze na nawilżoną cerą i pędzlem/gąbką zwilżoną. Dzięki temu narzędzie nie spija podkładu i przyjemniej się go nakłada. Ogólnie nie mam żadnych problemów z nakładaniem podkładu. Ładnie się stapia na skórze i nie zauważyłam, by oksydował.Można nim sobie budować krycie. Jeśli nakładam go samą gąbką, to jest delikatny efekt, a jak najpierw rozłożę na twarzy pędzlem, a później tylko wyrównam gąbeczką, to krycie jest mocniejsze. Fajnie się go też dokłada punktowo na niedoskonałości. Bez problemu można nałożyć kilka warstw. U mnie się nie waży. Wiadomo, że troszkę się ściera w strategicznych miejscach, takich jak nos, czy broda (jeśli jej dotykamy).

Revlon ColorStay MakeUp for Combination/Oily Skin 24HRS – obietnice producenta

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej

Ja mam cerę mieszaną. W moim przypadku buduję sobie krycie, w zależności do tego, jakiej potrzebują.

Zapewnia 24-godzinną trwałość

Tego nie testowałam, więc mogę powiedzieć tyle, że bez problemu wytrzymuje na mojej twarzy 8-20 godzin, czyli tyle ile mi jest potrzebne krycie

Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu

Spotkałam się z opinią, że wcale nie jest taki lekki. W moim przypadku konsystencja jest przyjemna. Nie czuję ciężkości na twarzy i po chwili zapominam, że go mam na cerze.

Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

Do wyboru mamy chyba 6 kolorów w różnych tonacjach, myślę, że kobiety o polskich korzeniach bez problemu znajdą kolor dla siebie.

Czy kupię ponownie podkład Revlon ColorStay?

Jestem szczerze zadowolona z Revlon ColorStay MakeUp for Combination/Oily Skin 24HRS. Krycie ma dobre, zaczerwienienia bez problemu można ukryć. Trwałość jest na wysokim poziomie. Fajnie, że ma SPF, ale niski, więc na zimę spoko, ale latem to za mało. Wygodny w dozowaniu i dobrze się rozprowadzania. Niestety już się kończy, ale na pewno do niego wrócę.


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *