Genialna maska węglowa oczyszczająca  AA Beauty Bar

Styczeń 11, 2018 0

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam testować maseczki do twarzy. Na rynku dostępne jest wiele miniaturek, co sprawia, że nie musimy wydawać dużej sumy na maseczkę, której nie znamy. A jak się nie sprawdzi, to nam nie szkoda. Ale dzisiaj o masce węglowej oczyszczającej od AA Beauty Bar, która u mnie sprawdziła się genialnie!

Jednorazowe 8-mililitrowe opakowanie maski węglowej oczyszczającej od AA z serii Beauty Bar. Kremowa konsystencja jest nasycona aktywnymi substancjami. Tak, jak pisze producent, maska dobrze radzi sobie z oczyszczeniem powierzchni skóry i nadaje jej świezy wygląd. U mnie nawet poradziła sobie z drobnymi skórkami na nosie. Stworzona dla osób zmagających się z cerą tłustą, trądzikową i ze skłonnością do powstawania zaskórników.

Działanie maski węglowej oczyszczającej AA Beauty Bar

Aktywny węgiel pozwala na głębokie oczyszczenie skóry i odblokowanie porów. Tlenek cynku reguluje wydzielanie sebym i wygładza skórę. Kwas azelainowy jest odpowiedzialny za redukcję ilości zaskórników i wykwitów oraz normalizację złuszczania naskórka.

Maska, którą kupie ponownie

Zdecydowanie urzekła mnie konsystencja maseczki. Jest w formie pasty – gęsta i do tego czuć granulki, które są w niej zatopione. Nakłada się przyjemnie i nie ma problemu ze ściekaniem. Pozostawiamy ją na twarzy 10 minut, ja bym nawet zaryzykowała i 15-20, ponieważ później mamy ją masować/rolować. I zauważyłam, że tam gdzie troszkę bardziej podeschła, zdecydowanie lepiej było wykonywać ten proces, dzięki czemu też prościej było ją usunąć tam z twarzy. Oczyszczenie na dobrym poziomie. Fajna przed wykonywaniem makijażu. Nie podrażniła u mnie skóry. Musze chyba zainwestować w większe opakowanie.


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *