Pianka do mycia twarzy Nutra Effects

Sierpień 12, 2015 0

Jeśli jesteście na bieżąco z Avonem, to na pewno znacie już serię kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy Nutra Effects. Dzisiaj przedstawie Wam moje wrażenia z używania pianki do mycia twarzy Nutra Effects.

Zadajcie sobie pytanie, czego oczekujecie od pianki do twarzy? Ja też sobie zadałam to pytanie. Głównie chodziło mi o oczyszczanie twarzy z resztek makijażu i usunięcie sebum, jako że jestem posiadaczką cery mieszanej. Z chęcią poczytam o Waszych wymaganiach, koniecznie napiszcie o nich w komentarzach!

pianka butelka

Kilka słów o produkcie

Opis z katalogu zapewnia, że pianka:

  • usuwa resztki makijażu,
  • odświeża cerę,
  • pozostawia nawilżoną skórę

Całym sercem mogę podpisać się z wszystkimi trzema aspektami. Usuwa resztki makijażu? Bez problemu. U mnie usuwa nawet cały makijaż (aktualnie stosuje korektor, puder, tusz do rzęs). Oczywiście trzeba uważać przy stosowaniu pianki przy oczach! Odświeża cerę? To jest właśnie to, czego ja wymagam od pianki – zbiera sebum i skóra nie jest tłusta. Daje uczucie nawilżenia? To mnie mile zaskoczyło. Skóra faktycznie pozostaje delikatna i nawilżona. Aż miło dotknąć swoich policzków.

pianka na rece

Wygodne dozowanie

Jak widać na zdjęcia, pianka jest wyposażona w dozownik. Jest to super sprawa, ponieważ tak na prawdę jedna porcja starcza na umycie całej twarzy. Warto lekko wstrząsnąć pojemnikiem przed dozowaniem, ponieważ wtedy jesteśmy pewne, że otrzymamy odpowiednią porcję produktu. Butelka się nie brudzi, tak samo jak dozownik. Dodatkowo dozownik można przykrywać pokrywkę, która jest dołączona do zestawu, więc nic się nie kurzy i nie ma dodatkowych bakterii.

dozownik

Swoją piankę kupiłam ze dwa miesiące temu i aktualnie 2/3 jest zużyte, więc myślę, że to wydajny produkt. Ja go stosuję rano i wieczorem, a także po zmyciu makijażu po powrocie do domu. Ja ją kupiłam chyba za 14 albo 12 zł. Niestety w aktualnym katalogu nie jest dostępna, ale można ją kupić za normalną cenę albo poczekać do katalogu 12/2015.

Link do pianki w sklepie: pianka do mycia twarzy Nutra Effects


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *