Jak umilić sobie zmywanie naczyń?

Kwiecień 2, 2016 0

Każda z nas zmywa naczynia. No chyba, że macie zmywarki. Ale dzisiejszy wpis jest skierowany do osób, które ręcznie zmywają naczynia. Podpowiem kilka swoich pomysłów na umilenie sobie zmywania naczyń. Zapraszam!

Rozmowa z przyjaciółką

Lubię wykorzystywać swój czas. A mycie naczyń w szczególności mnie nudzi, więc staram się zawsze robić coś jeszcze. Często mi się zdarza rozmawiać przez telefon z moją przyjaciółką. Zakładam zestaw słuchawkowy, telefon w kieszeń albo za pasek i można wygodnie rozmawiać. Oczywiście można również rozmawiać przez Skype czy Messenger’a. Ja takie wideo rozmowy przeprowadzam z mamą. Równie miłe urozmaicenie zmywania.

Youtube rządzi

A to moje ulubione zajęcie w czasie mycia naczyń. Zawsze wtedy nadrabiam filmiki z youtube. Lubię oglądać youtuberki makijażowe. Dzięki temu wiem, co jest na topie i poznaje nowe kosmetyki. Oczywiście Ty możesz oglądać inne firmy, a także seriale. Wystarczy ustawić telefon albo laptopa w miejscu przy zlewie, ale odpowiednio daleko, żeby go nie zamoczyć. I możesz spokojnie oglądać i zmywać naczynia.

Rób dwie rzeczy na raz

U mnie często jest tak, że w czasie gotowania sprzątam kuchnie. I właśnie w tym czasie sprawdza się też mycie naczyń. Bo tutaj coś pomieszam, a tu umyje szklanki, potem pokroje warzywa, one się duszą, a ja myje dalej. W tej sposób piekę dwie pieczenie na jednym ogniu. W czasie, który poświęcam na gotowanie, zmywam naczynia. Jeśli dla kogoś gotowanie jest przyjemne, to również jest to sposób na umilenie czasu zmywania.

A Wy jakie macie sposoby na umilenie czasu podczas zmywania naczyń? Piszcie koniecznie!


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *