Wygląd ma znaczenie!

Styczeń 11, 2016 0

Ile razy w życiu słyszałaś/eś, że wygląd nie ma znaczenia, liczy się tylko to co ma w środku. Ja to słyszę ciągle. I w to wierzyłam przez bardzo długi czas. Teraz pora przejrzeć na oczy, a nie wierzyć w to, co dla nas wygodne. Tak, wygląd ma znaczenia!

Skoro mówimy, że nie ma znaczenia, to dlaczego oglądamy się za dobrze wyglądającymi osobami? Skoro wygląd nie ma znaczenia, to po co się stroimy? Po co się malujemy? Po co podkreślamy nasze atuty, a chowamy negatywne szczegóły? Bo tak na prawdę wygląd ma znaczenie!

Oczywiście to nie znaczy, że każdy z nas ma mieć 90, 60, 90. Czy każdy ma być chudy i nie mieć żadnych krągłości. I nie każdy musi być fit. Bardziej chodzi o to, żebyśmy byli zadbani. Malujesz paznokcie? Zadbaj o to, żeby nie miały odprysków. Chodzisz w makijażu – niech będzie gustowny, a nie przypadkowo nałożone plamy. Chodzisz w spódnicach – dbaj o nogi, niech nie mają zadrapań, czy siniaków. Masz duży tyłek? To nic złego. Ale zrób kilka squatów, żeby go podnieść. Zobaczysz po tygodniu tyłek będzie pociągający.

Drogie Panie. Nie musimy być wszystkie takie same. Tak samo chude, czy tak samo grube. Po to istnieje krzyżowanie genetyczne, żeby każda z nas była inna. Jednak każda z nas jest piękna, tylko nie zawsze umiemy to podkreślić.

Druga sprawa, że my kobiety chcemy się podobać facetom. I myślimy, że tylko chude, zgrabne dziewczyny w pełnym makijażu się podobają. A to nie prawda. Część mężczyzn lubi takie dziewczyny. Ale również część mężczyzn lubi, jak dziewczyna jest krągła. Ma duże uda, ma tyłek i pokaźny biust. Teraz jeszcze pytanie, jak Wy się czujecie dobrze? Jak się akceptujecie. Jednak zawsze pamiętajcie o siebie dbać. Bo to od razu widać, która kobieta dba o siebie, o która olewa tę sprawę.


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *