Pomysł na prezent – pędzle do 30 zł

Grudzień 1, 2017 0

Mamy pierwszy grudnia i zaczynamy świąteczną serię wpisów. W tym roku postanowiłam pomóc Wam wybrać prezent. Z tego też powodu powstanie wiele treści dotyczących prezentów głównie kosmetycznych, bo taka jest moja tematyka. Dzisiaj zaczniemy od pomysłu na prezent – pędzle do 30 złotych.

Jeśli bliska Ci osoba lubi bawić się makijażem, to idealnym pomysłem na prezent na święta będzie pędzel. Nie musisz od razu wydawać setek pieniędzy. Wystarczy Ci 30 złotych, żeby kupić fajny pędzel do makijażu.

NazwaPrzeznaczenieWłosieCena
 GlamBRUSH O107 załamanie powieki, kącik kozie  27,00 zł
 GlamBRUSH O102 aplikacja cieni, rozcieranie dolnej powieki kucyka  26,99 zł
 HAKURO H85 kreski, brwi syntetyczne  14,90 zł
 HAKURO H18 podkład, modelowanie na mokro syntetyczne  18,99 zł
 Golden Rose Blending Brush blendowanie syntetyczne  8,46 zł
 KAWAi 42 podkład, róż, korektor koza i taklon  24,99 zł

Kliknij na cenę, by zobaczyć, gdzie można kupić pędzel w podanej cenie. *Podane ceny pochodzą z dnia tworzenia wpisu.

GlamBRUSH O107

Idealny pędzel na prezent świąteczny. Jest to precyzyjny model, który posłuży do zaznaczenia załamania powieki i rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. GlamBRUSH O107 jest wykonany z koziego włosia, które jest niezwykle miłe w dotyku. Cena w sklepie GlamSHOP to 27,00 zł.

GlamBrush O107. Foto: GlamSHOP

GlamBrush O107. Foto: GlamSHOP

GlamBRUSH O102

GlamBRUSH O102 to również pędzel do cieni. Pozwala na rozcieranie ich na dolnej powiece i aplikację na górnej. Wykonany z włosia z kucyka z bardzo dużą jego ilością, dzięki czemu doskonale blenduje cienie. Pomysł na prezent świąteczny dla dziewczyn lubiących pędzle z naturalnym włosiem.

GlamBrush O102. Foto: GlamSHOP

GlamBrush O102. Foto: GlamSHOP


Hakuro H85

Przechodzimy do drugiej znanej z dobrych pędzli firmy – Hakuro. Są to dość tanie pędzle, jednak o dobrej jakości. Hakuro H85 to precyzyjny pędzelek do modelowania brwi i rysowania kresek. Doskonale sprawdzi się na prezent świąteczny dla maniaczek idealnych jaskółek. Cena tego pędzla na prezent świąteczny zaczyna się od 14,99 zł (kliknij, by zobaczyć, gdzie go kupić w takiej cenie).

HAKURO H85. Foto: HAKURO

HAKURO H85. Foto: HAKURO

Hakuro H18

Zazwyczaj pędzle do podkładu są droższe niż 30 złotych, natomiast Hakuro H18 to genialny pędzel przeznaczony do tego w korzystnej cenie. Jest wykonany z włosia syntetycznego, dzięki czemu doskonale sprawdza się do produktów mokrych, takich jak podkład, czy róż nakładany na mokro. Możesz go kupić już za 18,99 zł (zobacz, gdzie znajdziesz taką cenę). Odpowiedni pędzel na prezent dla osób początkujących i zaawansowanych w makijażu.

Hakuro H18. Foto: Hakuro

Hakuro H18. Foto: Hakuro

Golden Rose Blending Brush

Jest to pędzel znanej marki kosmetycznej do blendowania cieni na powiece. Można go kupić już za 8,46 zł – jest to bardzo niska cena. Warto jednak pamiętać, że włosie nie jest tak miękkie, jak w przypadku innych pędzli, co nie zmienia tego, że doskonale radzi sobie z blendowaniem cieni na górnej powiece. Pędzel doskonały jako dodatek do prezentu.

Golden Rose Blending Brush. Foto: Golden Rose

Golden Rose Blending Brush. Foto: Golden Rose

KAVAi 42

KAVAi 42 to pędzel do podkładu, różu i korektora. Jest on stworzony z dwóch rodzajów włosia: koziego i syntetycznego. Syntetyczne sprawia, że pędzel nie chłonie kosmetyków płynnych, więc idealnie sprawdza się właśnie do ich aplikacji na twarz. Jego nietypowa budowa pozwala na wygodne wprowadzenie podkładu w okolice oczu, ust i nosa. Myślę, że jest to korzystny pędzel na prezent, ponieważ kosztuje jedynie 24,99 zł (zobacz, gdzie go kupisz), a takie pędzle zazwyczaj kosztują powyżej 30 złotych.

KAVAi 42. Foto KAVAi

KAVAi 42. Foto KAVAi

Jak Wam się podoba moje zestawienie pędzli do 30 złotych na prezent świąteczny? Już wiecie, co kupicie najbliższym? Jakie jeszcze według Was pędzle powinny znaleźć się w tym zestawieniu?


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *