Prezent z drogerii Rossmann

Grudzień 7, 2017 0

Prezenty kupujemy w różnych miejscach, dlatego dzisiaj postanowiłam pokazać Wam, że w Rossmannie też można zrobić fajne zakupy na prezent dla kobietki.

Świąteczny termofor

Termofor przyda się każdej kobietce niezależnie od tego, czy jest nastolatką, mamą czy babcią. Pozwala nie tylko się ogrzać, ale również ulżyć w bolesnych miesiączkach czy bolącym krzyżu. W aktualnej ofercie Rossmann są aż cztery  propozycje termoforów świątecznych o pojemności 1 litra. Wszystkie w cenie 19,99 zł. Podobają się Wam?

Foto: Rossmann

Ulubione kosmetyki kolorowe

Oczywiście Rossmann to w końcu drogeria kosmetyczna, więc bez problemu kupimy tam coś z kolorówki w dobrej cenie. Może to być lakier do paznokci albo szminka. Tutaj chyba najprościej trafić, bo przecież widzimy na co dzień w czym chodzi dana osoba, więc kolorystycznie mamy duże prawdopodobieństwo, że trafimy. Nigdy nie kupuj jako prezent podkładów – odcieni jest dużo i jest mała szansa, że trafisz. Dobrym prezentem są również paletki cieni na przykład od Wibo ostatnio cieszy się dobrym słowem MODERN, czy też nowa brzoskwiniowa od Lovely z genialną pigmentacją.

Święta dla ciała

Ciałko też zasługuje na troszkę rozpieszczenia. Tutaj polecam dobieranie po zapachu. To się często sprawdza. Jeśli nie masz sam/sama pomysłu możesz podejść i zapytać ekspedientki – pomoże coś wybrać. Jeśli nie chcesz wchodzić w balsamy, musy i kremy, to po prostu wybierz coś nietypowego do kąpieli, na przykład bomby czy sól do kąpieli. Nie widziałam osoby, która by się z niej nie cieszyła. Zawsze to coś nowego i na pewno z tego skorzysta.

Foto: Rossmann

Kosz miniaturek

Genialnym moim zdaniem rozwiązaniem jest skomponowanie kosza miniaturek. Albo po prostu torebki prezentowej miniaturek. W drogerii Rossmann znajdziesz wiele produktów mini. Są tam zarówno szampony, maseczki do włosów, jak i żele micelarne czy płyny micelarne. W ten sposób niewielkim kosztem można na przykład złożyć pielęgnacje Tołpy (byłam na stronie i sprawdziłam, że jest kilka różnych produktów w wersji mini). Oczywiście to tylko pomysł, możecie wybrać to, co chcecie albo to co Wam się podoba wizualnie. Bo przecież prezent musi być ładny, prawda?

A Ty co masz zamiar kupić na prezent z Rossmanna? Lubisz robić prezenty z drogerii czy raczej droższe rozwiązania? Koniecznie napisz o tym w komentarzu.


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *