Prezent na Mikołajki na ostatnią chwilę

Grudzień 4, 2017 0

Mamy poniedziałek 4 grudnia, do Mikołajek zostały dwa dni. Jeszcze nie macie prezentu? Żaden problem, dzisiaj kilka pomysłów na ostatnią chwilę.

Świąteczne skarpetki

Zaczynamy od klasyka, który zawsze cieszy – czyli świąteczne skarpetki. Zazwyczaj w renifery czy gwiazdeczki. Może na co dzień nie są zbyt eleganckie, ale to prezent na czas świąteczny. Na pewno umili czas czekania na święta i sprawi, że chłód nie będzie przejmujący. Nie mam tutaj dla Was konkretnej propozycji, ponieważ skarpetek jest bardzo dużo na rynku i są w różnych cenach. Możemy je dostać nie tylko w sklepach internetowych, ale również w marketach, czy sklepach odzieżowych – więc na pewno dasz rady je kupić w te 2 dni.Świeczki zapachowe

To zdecydowanie prezent dla kobiet, mężczyźni rzadko kiedy lubią świeczki zapachowe. Tutaj też nie będę mówiła Wam, że tylko ta firma i ten zapach najlepszy na świecie, dlatego że tak nie jest. Ostatnią są popularne świeczki zapachowe Yankee Candle. Zapachów jest masa, więc koniecznie musisz wiedzieć, jaki zapach preferuje osoba, której chcesz kupić ją.


 

Kalendarz albo planer

To jest coś, co będzie służyć przez kolejny rok. Zdecydowanie kalendarze i planery są przeznaczone dla kobiet. Czy uczącyć się, studiujących, czy pracujących. W każdym z tych miejsc na pewno przyda się taki prezent. Tutaj można wybrać ciekawy design zewnętrzny, który będzie pięknie wyglądać i cieszyć oczy każdego dnia. Można je kupić w każdej księgarni, sklepie papierniczym, czy empiku.
 


 

Miniaturki kosmetyków

To jest fajna sprawa, jeśli nie jesteśmy pewni, co lubi osoba, którą chcemy obdarować albo nie do końca znamy się na tych babskich sprawach. Miniaturki kosmetyków pozwalają na wybranie kilku produktów i fajne zapakowanie ich. Gdzie możesz dostać miniaturki kosmetyków? W Rossmanie, w Sephorze i pewne wielu innych sklepach. Warto wybrać różne produkty, by którymś trafić w gust. To też super sprawa, jeśli chcemy wypróbowac produkt.

A co według Ciebie można kupić na ostatnią chwilę na Mikołajki?


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *