Klub Rossmann – 6 powodów dlaczego warto do niego należeć

Wrzesień 8, 2017 0

Odkąd zostałam mamą, to doceniłam karty lojalnościowe. Wcześniej niby je miałam, ale raczej rzadko z nich korzystałam.Czy z ofert, które przygotowa firmy dla osób z kartą. Dzisiaj chce Wam powiedzieć, dlaczego warto jest należeć do Klubu Rossmann i mieć ich aplikację na telefon.

1. Nie trzeba jej nosić

Portfel wielu kobiet jesytwypchany kartami, przez co nie wygląda ładnie i po prostu się niszczy. Do tego jest mega ciężki i już nie jest poręczną rzeczą. Kartę Rossmanna masz w aplikacji w telefonie, więc nie musisz jej nosić, nie zajmuje Ci miejsca. I nie trzeba jej szukać w otchłani portfela. Wchodzisz na aplikację i Sprzedawczyni ją szczytuje. Dodatkowo nie trzeba mieć dostępu do internetu, by włączyć aplikację.

2. Wiesz o promocjach bez wychodzenia z domu

Dla mnie to na przykład ogromny plus. Jako świeża mama mieszkająca na wsi nie często bywam na mieście i raczej nie mam czasu pochodzić i popatrzeć po drogeriach. A aplikacja pozwala mi być na bieżąco i sprawdzać, czy moje ulubione produkty są w promocji.

3. Korzystne promocje na produkty dla dzieci

Na co dzień robię zakupy w stokrotce. W tej “mojej” wybór obiadków, zupek i deserków dla dzieci jest okrojony. Jak weszłam do Rossmanna i zobaczyłam, ile tam jest możliwości, to zaniemówiłam. Dodatkowo mają kartę Rossnę (wszystko w obrębie jednej aplikacji) są na nie promocje. Na przykład aktualnie są 3 obiadki w cenie 7,49 zł, czyli wychodzi po 2,50 zł za sztukę. A w Stokrotce kupuję je za około 3 złote w regularnej cenie. Wydaje się to niby niewiele, ale tygodniowo, to jest około 3,50 zł oszczędności, a miesięcznie to 14 złotych. Wydaje się to niewielka suma, ale można za to kupić coś innego.

4. Zamawianie przez aplikację

Przeglądamy wieczorem naszą aplikację Rossmanna, widzimy mega promocję na kosmetyk czy produkt dla dziecka. Ale… głowa taka ciężka, nogi zmęczone, na dworze wichura, a Ty pod kocykiem. To nic, możesz zrobić zakupy w Rossmannie przez aplikację. Po dokonaniu zakupów możemy je odebrać w sklepie czy na stacji Orlen. Są również dwie opcje kuriera – klasyczna i ekspresowa (nawet tego samego dnia co zakupy). To kolejna wygoda dla nas.

5. 20% rabatu na natychmiastowy wydruk zdjęć

Niewiele osób o tym wie, ale będąc w Klubie Rossmann mamy aż 20% zniżkę na natychmiastowy wydruk zdjęć. A to całkiem dobra oferta. Więc warto o niej pamiętać i korzystać!

6. Pomagamy organizacjom charytatywnym

Dla jednych to ważne, dla innych mniej. Dla mnie to miły gest przy zakupach. Każda placówka może zbierać na inny cel. Wybierają go pracownicy. Lista placówek i Instytucji, którym pomagają.

Foto i informacje pochodzą ze strony Rossmanna


Dodaj odpowiedź:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *